Prodejna

Podkrovní prodejna lesního ateliéru nabízí po celý rok výrobky z přírodních materiálů mnoha českých a moravských výtvarníků a řemeslníků.

Do domácnosti užitkovou a dekorativní keramiku, užitkový a dekorativní porcelán, dřevěné výrobky do kuchyně, na stůl modrotisk a kanafas, na ozdobu vizovické pečivo, na stromeček slámové, skleněné a háčkované ozdoby, k pomlázce kraslice, pro děti dřevěné a textilní hračky, pro dobrou chuť medový perník, pro zahřátí čaje, na chalupu koše a košíky, na podlahu tkané koberečky, na stěnu obrázky na skle, pro pěknou pohodu svíčky a kované svícny, do domu vazby ze sušených rostlin, na poličku keramickou figurku, do okna skleněné vitrážky, pro děvčata korálky a přáníčka, pro kluky píšťalky, zvonky a mnoho dalších věcí, vhodných jako dárky pro celou rodinu a pro radost. Dále grafiku a obrazy českých výtvarníků a v koutku Bohumila Hrabala nabízíme knihy, filmy, pohlednice aj.

V prodeji u nás turistická známka No.1661 Kerský les – Pramen s. Josefa, turistická vizitka No.864 Přírodní park Kersko a No.865 Lesní ateliér Kuba v Kersku.aktuality

VELIKONOCE 2020
DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENO!
celý program


kontakt

Lesní ateliér Kuba
Jana a Bronislav Kubovi

Kersko 660
289 12 pošta Sadská-Hradištko

telefon 325 598 122
e-mail info@lesniatelierkuba.cz